Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Randevu formunu kapat

Saç Sıklığının Ayarlanması

Saç Sıklığının Ayarlanması

Ekim yapılacak bölgedeki sıklığın ayarlanması tamamen verici bölgeden elde edilecek greft miktarına bağlıdır. Ortalama cm²`deki saç miktarı 80-100 greft arasındadır.

Bir saç ekim operasyonu ile cm²`ye maximum 60 greft ekilebilmektedir. Bazı kişilerde cm² başına 25-30 greft ekimi ile istenilen sonuç elde edilirken, bazı kişilerde istenilen sonuca ulaşmak için cm² başına 50-60 greft ekimi gerekmektedir. Saç sıklığı ayarlanırken kişinin beklentisi de muhakkak göz önünde bulundurulmalıdır. Operasyon esnasında kişiye saçlarının hangi sıklıkta olacağı hakkında bilgi verilmelidir.

Kişi verilen bu bilgiler doğrultusunda beklentisini oluşturmalıdır. Aksi takdirde operasyon ne kadar başarılı geçsede kişi memnun kalmayabilir.

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu yemekli yat turu