Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Randevu formunu kapat

P.R.P.(Platelet Rich Plazma)

P.R.P.(Platelet Rich Plazma)
icon
P.R.P.(Platelet Rich Plazma)

P.R.P.(Platelet Rich Plazma)

Diğer adıyla Trombosit yönünden zenginleşmiş plazmadır. Bir kişiden 10-20 cc kadar kan alınarak özel bir tüple santrifüj işlemine tabi tutulduktan sonra elde edilmektedir.

Elde edilen bu plazma yine aynı kişiye enjeksiyon yolu ile geri verilmesini temel alan bir uygulamadır. İşlem yaklaşık olarak 30 dk. sürmektedir. 15 günde bir 3-4 kez yapılan uygulama sonrası idame doz olarak yılda bir kez tekrar edilmesi kalıcı etki sağlamaktadır. P.R.P. estetik, ortopedi, diş implantlarında, yara tedavilerinde, cilt yenileme, kırışıklık tedavisi ve saç ekim operasyonu sonrasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın kullanılması tedavi sonrası oluşabilecek hastalık ve allerji riskini ortadan kaldırmaktadır.

P.R.P. uygulaması sonrası herhangi bir iz kalmamakta ve kişi sosyal hayatına geri dönebilmektedir.

 

Related Posts

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu yemekli yat turu