Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Randevu formunu kapat

Doğal Saç Çizgisi

ÖN SAÇ ÇİZGİSİ NASIL OLMALIDIR?

Başarılı bir saç ekiminin olmazsa olmazlarından biride doğru bir ön saç çizgisinin çizilmesidir. Eğer saç ekimi operasyonunda ön saç çizgisindeki doğallık yeteri kadar verilmezse kişiyi tatmin edici bir sonuç ortaya çıkmayabilir. Ön saç çizgisi çizilirken kişinin kafa yapısı,saçsız olan bölgenin büyüklüğü,alınan greft miktarı,kişinin yaşı ve beklentisi muhakkak göz önüne alınmalıdır.

Sosyal hayatta gördüğünüz çim adam şeklindeki ekimlerin tek sebebi bu hususlara dikkat edilmemesi sonucu ortaya çıkmıştır. Saç çizgisi kafa yapısına ne kadar uyumlu olursa ekim işlemi okadar başarılı olur. Eğer uygun saç çizgisi çizilmez ise geri dönüşü çok zordur ve uğraş ister. Saç çizgisinin çok önde çizilmesi kişinin ilerleyen yaşlarında uyum göstermeyecek ve doğal durmayacaktır, çizginin çok geride olmasıda kişiyi tam tatmin etmeyecektir. O sebeple çizgi ne çok önde nede çok geride olmalıdır. Bütün bu hususlar kişiye anlatılarak ön saç çizgisi belirlenmelidir.

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu yemekli yat turu